Treść oferty pracy   |   Zobacz, jak nas nienawidzą – dławienie niezależnej prasy na stronach z ogłoszeniami pracy   |   Anonimowy test – czy spotkasz się z rekruterem

PILNE – zgłoś się i zgarnij posadę Asystenta Zarządu w nowych, lepszych mediach! By uczynić świat lepszym! Nie daj się zniechęcić ZŁU!
Licznik:  Dzisiaj swój życiorys złożyło 0 osób.

Asystent Zarządu w nowych mediach

Życiorys:
List motywacyjny:  
(jeśli jest)
Skąd znam ofertę:  
Miejscowość:  
E-mail:
(jeśli dostałeś zaproszenie e-mailem, podaj ten adres, na który przyszło)

Prosimy nie wysyłać CV inaczej, jak tylko przez powyższy formularz, gdyż zwiększa to prawdopodobieństwo odrzucenia.

Zobacz, co już mamy – jedna z 2 czekających na transport szybkich kolorowych pras drukującychPieniądze też są (ale akcje KERNEL spadły w ciągu roku z 67 do 27 wskutek giełdowej spekulacji przeciwko nam). Na spotkaniu można potwierdzić


Lista punktów, w których można uzyskać zaświadczenie o niekaralnościZłóż CV, spotkaj się i dowiedz więcej o tej okazji!  Administratorem strony jest firma z siedzibą w Warszawie, obecnie w organizacji i niezaangażowana w żadną działalność. Przyjdź, porozmawiaj, oceń sam.
Jedyna rzetelna spółka medialna, niekryjąca totalnego dna, w jakim znalazła się polityka Europy (nie ma w tym ani krzty przesady: mamy autentycznie największy skandal ostatnich 25 lat na świecie, realne zagrożenie demokracji; pod względem moralnym osiągnięte zło wobec osoby i narodów jest w ogóle bez precedensu, choćby przez ostatni 1000 czy 2000 lat). Wysokie pensje gwarantowane.